Katra no mazajām alkoholisko dzērienu darītavām Latvijā var padalīties ar interesantu stāstu par to, kā nonāca tieši līdz šādam biznesa veidam. Iemesli alkohola darīšanai mājas apstākļos ir ļoti daudz – visbiežāk tā ir ģimenes biznesa turpināšana, savas ražas citādāka realizēšana vai vienkārši ir bijusi izdevība iemēģināt spēkus un tā šis bizness aizgājis.

Lai arī alkohola ražošana mājas apstākļos ir diskutabls jautājums un likums regulē ko un kādos apmēros drīkst ražot, mājās vai nelielā mājas ražotnē brūvēts alus, uzlējums vai mājas vīns ir pat sava veida delikatese un noteikti labs produkts, ko piedāvāt citiem dažādos gadatirgos. Alkohola veikals internetā ir pilnīgi legāls biznesa veids, pat par spīti tam, ka nepieciešams pārliecināties par pircēja vecumus. Piegādes veic pats ražotājs un pārdevējs, tādēļ tas ir veids kādā var pārliecināties par pircēja vecumu, turklāt, ja pārdevējs ir ticis maldināts un preces vēlas iegādāties nepilngadīga persona, naud tiek atgriezta bankas kontā.

Ieskaties piedāvājumā – http://pv64.lv/produkti

AVEŅU UZLĒJUMI, MĀJAS A’BOLU UN MĀJAS ALUS PAR LIELISKĀM CENĀM.
Dažādus uzlējumus, sidrus, alu veidus un degvīnu var ne tikai iegādāties pašu lietošanai, bet tā būs arī lieliska dāvana. Veikalos nopērkamie alkoholiskie dzērieni noteikti negaršo tā, kā mājražotāju vīni, uzlējumi, sidri un arī mājās brūvētais alus. Katrs, kurš ir nogaršojis mājās darinātu degvīnu zina, ka ta garšo savādāk. Mājražotāji nereti piedāvā dažādu interesantu garšu kombinācijas ne tikai pārtikas precēm, bet arī mājās ražotiem alkoholiskajie dzērieniem. Aveņu uzlējums vai upeņu uzlējums noteikti būs gana labas opcijas tostam svētku dienās vai Dumbrāju alus veldzēs slāpes karstā vasaras dienā.

KĀ NOPIRKT ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS INTERNETĀ?
Lielāki vai mazāki alkoholisko dzērienu veikali, preču piegādi veic pašu spēkiem. Tas palīdz pārliecināties par pircēja vecumu. Piegāde tiek veikta pilsētas un tuvējo rajonu robežās, atkarībā no minimālās groza summas. Lai tas būtu izdevīgi abām darījuma pusēm, tiek noteikta pamata summa, no kuras iespējams veikt pasūtījumu un arī pamata summa no kuras sākas bezmaksas piegāde. Latvijas mājražotāju preču iegāde ir lielisks veids kā atbalstīt savējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *