Džinsi ir mūsdienu universālākais apģērba gabals, ko lieto visi – sievietes, vīrieši, bērni. Universāls audums ar lieliskām variācijām un arī lielu izturību. Džinsa bikses, džinsa šorti, dažādas jakas ir tikai sākums džinsa apģērbu variācijām. Tas ir sieviešu un vīriešu garderobes populārākais apģērbs.

Lai papildinātu auduma sniegtās priekšrocības apģērbu ražošanā, džinsam tiek pievienoti dažādi citi materiāliem, piemēram, elastānu, kas tiek plaši izmantot tieši sieviešu džinsu apģērbu ražošanā. Apģērbu labošana ir lielisks džinsu bikšu atjaunošanas pakalpojums, jo sniedz iespēju pielabot sīkas likstas, kas mēdz gadīties jebkuram, par to vairāk var uzzināt pakalpojumu sniedzēja mājas lapā.

KUR NOPIRKAMI LABI DŽINSI VĪRIEŠIEM?
Dažādu krāsu un modeļu variācijas ir pieejamas jebkuriem vīriešu džinsiem. No galvas jāizmet doma, ka pastāv tikai viena piegriezuma džinsa bikses vīriešiem un jādodas uz veikalu atrast sev piemērotāko modeli. Arī džinsu šorti vīriešiem ir viens no vasaras garderobes must have, tādēļ arī to izvēle ir diezgan plaša. Vīrieši, būdami konservatīvi, parasti izvēlas divu toņu džinsus – zilus vai melnus. Ja jāizvēlas trešā populārākā krāsa, tad tie varētu būt zemes toņi un bēša nokrāsa. Svarīgi atrast sev piemērotu modeli. Gara auguma vīriešiem ar slaidām un garām kājām, lieliski izskatīsies Slim modeļa bikses (nejaukt ar skinny, kas ir ļoti apspīlētas), savukārt pilnīgākas miesasbūves kungi var izvēlēties straight bikšu modeli, kas līdzsvaros ķermeņa proporcijas.

SIEVIEŠU DŽINSI KATRAI GAUMEI.
Sieviešu džinsu bikšu klāsts ir daudz lielāks, jo sieviešu vēlmes ir vēl dažādākas, attiecīgi, ir pieejami vairāka veida modeļi, krāsu un dizaina variācijas kā garajām biksēm, tā sieviešu džinsa šortiem. Džinsa bikses sievietēm ir viena no svarīgākajām garderobes sastāvdaļām, jo ir universāls apģērba gabals, ko viegli kombinēt un pieskaņot dažādām ikdienas situācijām un notikumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *