Ne tikai pie mums, bet arī ārzemēs Latvijā ražotas kokapstrādes preces ir lielā cieņā. Moderni, kvalitatīvi, starptautiskā tirgū konkurētspējīgi produkti, kas ražoti Latvijā no Latvijas mežos augušiem materiāliem, ir viena no lielākajām eksporta precēm. Ar vien vairāk cilvēku izvēlas savus dārzus un pagalmus papildināt ar Latvijā ražotām koka dārza mēbelēm, terasēm, rotaļu laukumiem un pat pirtīm.

Katram kārtīgam mājas sargam ir nepieciešama sava būda, bērniem rotaļu laukums, kurā spēlēties saulainās vasaras dienās, pirts, kur relaksēties pēc darba dienas vai, piemēram, baļļa, kurā nesteidzīgi baudīt atpūtu. Par laimi, Latvijā ir ražotāji, kas lieliski seko līdzi visām tendencēm un ir gatavi piedāvāt dažādus risinājumus klientu vēlmēm. Iespējams uzzināt vairāk informācijas par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem zemāk rakstā!

KAS IEKĻAUTS BĒRNU LAUKUMU KOMPLEKTĀCIJĀ?

Ar vien vairāk privātmāju īpašnieki izvēlas savos pagalmos ierīkot bērnu rotaļu laukumus. Visi ražotie rotaļu laukumi atbilst drošības noteikumiem un tiek veidoti pēc klienta vēlmēm. Attiecīgi – to, kā izskatīsies rotaļu laukums, nosaka pats pasūtījuma veicējs. Vizuālajam noformējumam iespējams izvēlēties dažādus individuālus risinājumus. Cena ir atkarīga no rotaļu laukuma komplektācijas. Cenas ir dažādas – sākot no tūkstoš eiro, līdz pat diviem ar pusi. Smilšu kastes, dažādas šūpoles, slidkalniņi, rāpšanās sienas un atrakcijas pēc īpaša pasūtījum – šo visu ir iespējams iekļaut laukuma komplektācijā. Ar meistariem ir iespējams vienoties arī par citiem atrakciju veidiem, kas balstīti uz klientu vēlmēm. Varam droši apgalvot, ka jūsu atvase kopā ar draugiem noteikti spēs novērtēt piedāvājumu.

MOBILĀS PIRTIS LAUKU MĀJĀM VAI PILSĒTNIEKIEM

Senlatviešu pirtī iešanas tradīcijas joprojām ciena daudzi, tādēļ pirtis un pirts kubli ir populārs pasūtījumu veids. Iegādei pieejamas gan ovālas, gan apaļas, no egles koka veidotas pirtis. Saprotams, ka visi pasūtījumi tiek veidoti, saskaņojot ar klientu. Svētkos un nedēļas nogalēs pirtis un kubli ir lielisks atpūtas veids ikvienā ģimenē un draugu lokā. Kompaktie pirts izmēri palīdz pirtij uzsilt ātrāk un nav stundām jāgaida līdz tas notiks. Saprotams, ka ik viens vēlas pirts telpu uzturēt noteiktā temperatūrā maksimāli ilgi. Pēc saspringtas un grūtas darba dienas, viens no labākajiem relaksācijas veidiem ir relaksācija kublā. Tas ir lielisks veids kā atpūsties kopā ar draugiem un ģimeni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *