Ja vēlaties baudīt mieru no ikdienas kņadas, bet saglabāt modernu dzīves stilu, tad privātmāju ciemats Murjāņos būs tas kas vajadzīgs. Tas viss atrodams 20 minūšu braucienā no Rīgas, kas rada ideālus apstākļus nokļūšanai darbā un mājās. Šāda veida privātmājas pēdējos gados izvēlas daudzi. Tas ir jūsu paša zemes gabals un privātmāja, sakārtotā un tīrā apkārtnē, nav jāuztraucas par visu birokrātiju, kas mēdz sagādāt lielas galvassāpes, tiek piedāvāti papildus apsaimniekošanas pakalpojumi un citi risinājumi tam, lai ikdiena mājās būtu mierpilna un harmoniska. Moderni mājokļi, kas veidoti HI-tech stilā un iekļaujas ciemata misijā un vīzijas redzējumā. Ja vēlaties veidot savu ideālo mājokli, pirkt zemi Murjāņos ir nepieciešamība.

Māja, privātmāju ciemats atradīsies slēgtā teritorijā un tiek slēgts apsaimniekošanas līgums, kas paredz dažādu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu, kas ir iekļauti līguma cenā, kā arī par papildus samaksu iespējams pieteikt papildus pakalpojumus. Dzīvošana šādā nelielā kopienā ir moderna dzīvesveida sastāvdaļa, kad dzīvošana klusā vidē, netālu no urbānās kņadas liekas neiespējama, taču, patiesībā pavisam viegli realizējama.

VAI APKĀRTNES SAKOPŠANA IR ATSEVIŠĶS PAKALPOJUMS?

Lai atvieglotu ikdienu ik vienam no mums, apsaimniekošanas pakalpojumi ietver daudz ko un tiek piedāvāti pamata un papildus pakalpojumu veidā. Sniegotās dienās nav jāuztraucas par neizbraucamiem pagalmiem, nenotīrītām un nekaisītām ielām. Rudenī problēmas nerada nobirušās koku lapas, viss ir tīrs un sakopts. Māju īpašniekiem ir pieejami apkārtnes labiekārtošanas un dārzniecības pakalpojumi visu cauru gadu, kas nozīmē konsultāciju un arī palīdzību dārza kopšanā. Apsaimniekošanas un labiekārtošanas pakalpojumi ir veids kā dzīvot sakoptā un kārtīgā vidē un neuztraukties par to, ka pašiem tam nepietiks laika un resursu.

GAUJA ROKAS STIEPIENA ATTĀLUMĀ

Lai ciemats nezaudētu savu ārpilsētas burvību modernajā pasaulē, tā teritorijā ir ierīkotas dažādas ūdenstilpnes un 800 metru attālumā atrodas Gauja. Skaidrs, ka ar šādām ekstrēmām atpūta ūdens ir neizbēgama un ir vēlme to darīt sakoptā apkārtnē. Par dīķu tīrību un apsaimniekošanu nav jāuztraucas, jo tas ir atsevišķs pakalpojums, kas tiek sniegts ciemata iedzīvotājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *