Vai spējam iedomāties savu pasauli bez kafijas? Ir pat speciāla profesija, kas specializējas kafijas gatavošanā – barista. Neskaitāmi daudzi cilvēki savu rītu sāk ar tasi svaigas, aromātiskas kafijas, lai savām dienas gaitām piešķirtu mundrumu un vitalitāti. Izšķir četru veidu dažāda veida kafijas pupiņas, kas savukārt, kalpo par pamatu dažnedažādu kafijas dzērienu pagatavošanai, turklāt, populāri ir arī kafijas liķieri un citi alkoholiski dzērieni.

 Dažādie kafijas pagatavošanas piederumu nosaukumu liecina par to, cik atšķirīgas mēdz būt kafijas gatavošanas tradīcijas visā pasaulē. Mūsdienās kafija tiek gatavota, galvenokārt, divējādi – ar apliešanas metodi vai kafijas automātā. Mūsdienās būs grūti atrast mājokli, kurā ikdienas lietošanā nebūtu vismaz viena veida kafijas pagatavošanas ierīce. Vairāk var uzzināt uzņēmuma mājas lapā, kā arī zemāk rakstā!

KĀ ATRAST ATBILSTOŠĀKO KAFIJAS AUTOMĀTU?

Plašais kafijas pagatavošanas iespēju klāsts liecina par to, cik dažādi ir kafijas baudīšanas rituāli visā pasaulē – itāļu kanniņas, franču preces, turku kausiņi, taču, tik pat lieliska alternatīva kafijas pagatavošanai ir dažādu funkciju kafijas automāti. Kafijas automāti mūsdienās atvieglo arī kafijas pupiņu malšanu, jo dara to paši pirms kafijas gatavošanas, kas dzērienu padara īpaši aromātisku un garšas pārpilnu. Ja vēlaties mazu, klusu, bet spējīgu kafijas pagatavošanas ierīci, iesakām izvēlēties kapsulu automātus, kuri pagatavos smaržīgu un gardu dzērienu mazāk kā minūtes laikā. Klasiskāku vērtību piekritēji novērtēs espresso automātus, kuros izmanto kafijas spilventiņus, vai parastos kafijas automātus, kuros tiek izmantoti filtri.

VAI SAPLĪSUŠUS KAFIJAS AUTOMĀTUS IR IESPĒJAMS SALABOT?

Kafijas automāti ir kļuvuši par vienu no nepieciešamākajām lietām katrā virtuvē jebkurā mājoklī visā pasaulē. Nenoliegsim, ka kafijas automātu, kā jebkuras citas labas, kvalitatīvas sadzīves tehnikas cena, nav no mazākajām, tādēļ, iegādājoties ierīci, tiek gaidīta simtprocentīga atdeve, taču, ja rodas vajadzība, kafijas automātu serviss un labošana palīdzēs tikt galā ar problēmām. Lielisks pakalpojums ir arī kafijas automātu noma, kas būs labs palīgs saviesīgu pasākumu un banketu rīkošanai, kurā plānots būt vairāk par pāris viesiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *